אודותנו.

את סטודיו LJDesigners הקמנו מתוך תשוקה גדולה ורצון אמיתי לעסוק בתחום העיצוב.

לאחר כמעט עשרים שנה של ניסיון בתחומי מסחר ותעשיה בארץ ובחו"ל, החלטנו ללכת בעקבות הלב ופנינו ללימודי עיצוב (המכון הטכנולוגי בחולון – HIT). עם סיום הלימודים הקמנו את הסטודיו.

הסטודיו מתמחה בתכנון, עיצוב פנים וסטיילינג של בתים פרטיים, דירות מגורים וחללים מסחריים.

תהליך העבודה שלנו מתחיל בהבנה יסודית ומעמיקה של הצרכים, החלומות והטעם האישי של כל לקוח.
לאחר עיבוד המידע מוצג בפני הלקוח הקונספט של הפרויקט.

לאחר גיבוש האופציה הנבחרת, בתהליך יצירה משותף אנו מתכננות כל פרט, בוחרים את אנשי המקצוע, את חומרי הגמר, ומלוות את התהליך עד סופו ועד הפרט האחרון.

אנו מאמינות כי שיתוף פעולה הדוק ומעורבותו של הלקוח בתהליך הכרחית על מנת להגיע לתוצאה המיטבית המאזנת בין הרמוניה ואסטתיקה, בין המעשי והפונקציונלי לבין הנחשק.

 

לילך בנרף (1970)

העיצוב היה תמיד אלמנט חשוב ומשמעותי בחיי. לאחר סיום לימודי תואר שני (MBA  באוניברסיטת תל אביב) עבדתי בהיי טק, בניתי משפחה גדולה (4 ילדים) אולם חיידק העיצוב המשיך לקנן בי. בסופו של דבר החלטתי ללכת בעקבות החלום ופניתי ללימודי עיצוב פנים.

מיד הבנתי כי הניסיון והבשלות שאני מביאה איתי משמעותיים מאד לתהליך ולתוצאה הסופית. היכולת להבין מתוך חוויה אישית את ההתנהלות היום יומית של בית בשילוב עם האהבה לעיצוב והאמונה בחשיבות האסתטיקה כאלמנט משנה חיים מאפשרת לי לגבש, בשיתוף עם יהודית  – חללים מעוצבים, פונקציונליים ומשמחים המייצרים רקע מושלם לחיים.

 

יהודית ניסני (1975)

ילידת סלובקיה, נשואה לאורי ואמא לבן ואמה.

אומנות ואסתטיקה היו תמיד קרובות לליבי. במשך למעלה משמונה שנים למדתי ציור ופיסול ואת קריירת הריקודים (ריקודים סלונים ודרום אמריקאים) סיימתי לאחר שכבשתי את תואר אלופת ישראל.

לאחר סיום לימודי משפטים ומנהל עסקים (תואר שני), עסקתי במהלך כמעט עשרים שנים בניהול מסחרי וניהול חוזים בפרויקטים של תשתיות לאומיות בישראל ובחו"ל (רכבת ישראל, רכבת קלה בירושלים, הקמת שכונת מגורים ברוסיה, הקמת מתקני התפלת מי ים בישראל ובעולם). במהלך תקופה זו, במסגרת עבודה בקבוצת אפריקה ישראל, והתגוררתי במשך שנתיים במוסקבה.

לאחר טעימת העושר האומנותי והעיצובי בעולם, עם שובי לישראל, פניתי ללימודי עיצוב פנים ומשם הדרך להחלטה על הסבה מקצועית ועשייה בעולם העיצוב הייתה כבר סלולה.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...