מציצים, משחקים ונהנים

בית בג'נבה - פתרונות עיצוב משולביםבמהלך עבודתנו מצאנו שאנו מתחברות מאד לפתרונות עיצוב המשלבים בתוכם מענה ליותר מצורך אחד של הלקוח. בהיותי אם צעירה העיצובים שמושכים את עיני קשורים במיוחד למשחקי ילדים והשילוב בחיי היומיום וסביבת המגורים המשותפת.

מגזין אדריכלות ועיצוב Dezeen בחר להציג את עבודתה של אדריכלית שוויצרית (Aurélie Monet Kasisi) בבית של משפחה המתגוררת בג'נבה. קירות עץ שעוצבו על ידה משלבים בין פונקציות רבות – ספריה, משחקים, דלתות ומעברים, חלונות ושולחן עבודה.

הריהוט שמשמש הפרדה בין ארבעה חללים נבנה מפלטות דיקט של עץ אורן שחוברו יחד באמצעות בלוקים המיוצרים מחומרי בניה ממוחזרים. הבלוקים הוסיפו נגיעות צבע למשטחי הדיקט המשרים מראה מאד נקי וטבעי.

בית בג'נבה - פתרונות עיצוב משולבים

בצדו האחד של הרהיט, הבלוקים משמשים כרגליים לספריה פתוחה כאשר מצדו השני של הרהיט הם משתלבים כמעין תכשיט בתוך קיר אחסון.

בית בג'נבה - פתרונות עיצוב משולבים

בחלל הראשון הרהיט משמש כחציצה בין חדר קולנוע ביתי לבין חדר המשחקים של הילדים. כחלק מהמשחק נפתח "חלון עגול" דרכו ניתן להציץ לשני החדרים – הילדים מציצים דרכו במהלך המשחק ואת ההורים הוא משמש כשהם מעוניינים מדי פעם להסתכל על ילדיהם בחדר המשחקים או לשחק עמם.

בית בג'נבה - פתרונות עיצוב משולבים

רהיט נוסף נוצר כדי להפריד בין חלל המשמש משרד לבין חדר שינה נוסף המיועד למטפלת. בחדר שינה נבנה בתוך הרהיט גם שולחן כתיבה נפתח עם מידוף.

בית בג'נבה - פתרונות עיצוב משולבים

תמונות נוספות מהפרויקט תוכלו למצוא באתר Dezeen.

צולם על ידי Yann Laubscher.

לעיצוב ותכנון הפנים של ביתכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר (054-2073893/052-571011).

המשך שבוע נפלא