דירת סטודיו בת 28 מ"ר בתל אביב.

דירת סטודיו בת 28 מ"ר בתל אביב

דירת סטודיו בת 28 מ"ר נרכשה על ידי הבעלים להשקעה. בתחילה חשבו שתושכר לתיירים אך לקראת סיומו של השיפוץ הבעלים שינו את ייעודה והיא תושכר לתקופה ארוכה לשוכרים קבועים.

הבניין שבו שוכנת דירת הסטודיו נבנה בסוף שנות החמישים והוא ממוקם כ- 10 דקות הליכה מהים. הבניין נמצא בתוך שדרת עצים קסומה ושקטה ומטשטש את תחושת ההמולה התל אביבית שמרגישים כאשר מגיעים לקצה הרחוב. הדירה לא שונתה מאז הקמתה.

רצון הבעלים היה ליצור במרחב הדירה את כל הפונקציות ההכרחיות למגורי שוכרים בצורה נוחה ונעימה.

המסדרון הקטן ששימש בעבר לאחסון מכונת הכביסה והמייבש נפתח והבוידעם מעליו הוסר. על אף גודלה הקטן מאד, גובה התקרה, כ- 3 מטר, מעניק לדירה תחושת מרחב.

כל הקירות הפנימיים נהרסו. במרכז הסטודיו נבנתה מחיצה בגובה 90 ס"מ המפרידה בין מסדרון הכניסה לבין חלל השינה ובין הסלון לחלל השינה. מהמחיצה הועלו עמודים ברוחב שונה עד התקרה. העמודים ישמשו לתליית הטלוויזיה ומדפים. כל מערכות החשמל והאינסטלציה של הדירה הוחלפה. אריחי שומשום הוסרו ובמקומם הודבקו אריחים דמוי בטון בגודל 60x60 ס"מ.

השירותים הוסתרו מאחורי קירות גבס ומול חלל השינה החדש נבנה מקלחון ופינת רחצה שפתוחים לחלל השינה. ההפרדה בין חלק של הסלון והשינה לבין חלל הרחצה והשירותים נעשתה באמצעות ריצוף. מקלחון, פינת הרחצה והשירותים רוצפו באריחים מאוירים. אותם האריחים שימשו גם לריצוף המרפסת הקטנה היוצאת מהסלון.

החלונות ודלת היציאה למרפסת שהיו מעץ ישן ופגום הוחלפה לחלונות ודלתות אלומיניום בלגי.

מרבית גופי התאורה בדירה הוצמדו לתקרה ולקירות. בפינת הרחצה ובחלל השינה נתלו גופי תאורה גדולים מזכוכית ורודה ושקופה.

קיר הסלון נצבע בצבע טיח אפור וכך גם גופי תאורה הצמודים על קיר זה.

המטבח הקטן תוכנן באופן פונקציונלי על מנת לאפשר הן מקומות אחסון והן מקומות לישיבה. גם מכונת הכביסה הוכנסה לתוך ארונות המטבח. במקום השיש בחרנו בפלטת בוצ'ר אשר בסיומה משמשת כבר ישיבה.

בתוך חדר השירותים נבנתה נישה לאחסון מגב ומטאטא. הנישה נסגרת באמצעות דלת שהוכנה על ידי נגר לפי מידותיה ומגבלות הגובה של האסלה.

השיפוץ בוצע בתקציב מצומצם ביותר והושלם בתוך חודש וחצי.

עוד טרם סיום השיפוץ הדירה הושכרה לשוכרים מחו"ל.

buy custom research paper http://acustomessay.com/buy-an-essay/

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...