ארבעה ילדים וביליארד

מרתף עם שולחן ביליארדכאמא לארבעה ילדים שהפרש הגילאים ביניהם פחות משש שנים אני מוצאת את עצמי לא פעם מוקפת ב 20 ילדים, במצבים כאלה המרתף היה הצלה בשבילי.
אלא שעם הזמן החלה זליגה איטית מעלה ובזמן האחרון יותר מדי פעמים פתחתי את דלת הבית וגיליתי 5 מגודלים בני 16 שרועים על הספה בסלון מוקפים בעטיפות חטיפים ריקות.
כמי שמאמינה בעיצוב פונקציונאלי הבנתי שעל מנת להחזיר למרתף את זוהרו (ואיתו להחזיר את השלווה היחסית לחיי…) צריך לפעול, ועדיף במהירות.
מרתף - סטיילינגראשית צבעתי חלק מקירות החלל המרכזי בצבע כחול, המדפים (הפשוטים ביותר של איקאה) וגופי התאורה הקיריים נצבעו גם הם באותו צבע.
מרתף - פינת מפגש לעולם הילדיםאת שולחן הציור עם הכיסאות המיניאטוריים החליף שולחן בר (מתצוגה…) עם כסאות תואמים -PICKUP כסאות בר.
ספת ההליקופטר הוחלפה בכיסאות נדנדה בצבע תכלת, השידה הקטנה מאיקאה נצבעה גם היא בתכלת ועליה הונח רמקול רציני עם חיבור לIphone (כן, יש רגעים שאני מתחרטת על זה…)

מרצף - תופים

התופים (שאבא פעם ניגן עליהם שבוע) נדדו למרתף, וגולת הכותרת שולחן ביליארד מקצועי (לא הדגם הגדול ביותר אבל בכל זאת…)

גם את חדר הטלויזיה צבעתי בכחול ירוק (צבע מהמם…) ואבזרתי בשלל כריות, שמיכות טלויזיה, שולחן קפה וכמובן – האביזר העיצובי שאף חדר משפחה למתבגרים לא מושלם בלעדיו: דגם משוכלל יותר של סוני.
והבונוס: אחרי שהבית מתרוקן מחברים הילדים גילו שאפשר לשחק גם אחד עם השני…

מרתף - סטיילינג
ועכשיו ברצינות, הילדים גדלים והדינמיקה בבית משתנה איתם, כדאי לעצור רגע ולחשוב איך אפשר במסגרת התקציבית העומדת לרשותנו להתאים את החלל המיועד להם לצרכים החדשים. קצת צבע, סטיילינג נכון, וקצת שדרוגים טכנולוגים (זה לא חייב להיות יקר לפעמים גם רמקול מספיק) והכל נראה אחרת.

לילך

(לילך 052-5710111; יהודית 054-2073893)